Sklep tapicerski

Akcesoria tapicerskie

Poza szerokim zakresem usług, nasza działalność obejmuje sprzedaż artykułów tapicerskich. Prowadzimy sklep tapicerski z szeroką ofertą materiałów i akcesoriów, niezbędnych do wykonywania renowacji – od tkanin, poprzez gąbki tapicerskie, aż po nici, kleje czy zszywki. Ciężko pracujemy, by oferta naszego sklepu była odpowiedzią na wszelkie potrzeby i oczekiwania kupujących. Zadowolenie naszych Klientów to nasza największa motywacja, dlatego sięgamy jedynie po te produkty, które spełniają wszelkie normy. Jednocześnie, gwarantujemy wysoką jakość w przystępnych cenach! Baster to również hurtownia tapicerska, dlatego zapraszamy do współpracy firmy z Krakowa i okolic.

Tkaniny tapicerskie

Odpowiednio dobrana tkanina tapicerska to podstawa przeprowadzenia udanej renowacji, dlatego dostępne w naszej ofercie materiały wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Stworzyliśmy zróżnicowany asortyment tkanin samochodowych i meblowych oraz ponadczasowych skór naturalnych i ekologicznych. Jeśli jednak pomimo rozbudowanej oferty na stanie naszego sklepu tapicerskiego nie ma poszukiwanej tkaniny – poinformuj nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, by ją sprowadzić na specjalne zamówienie. Pomożemy także w doborze odpowiedniej tkaniny tapicerskiej, w zależności od pożądanych efektów wizualnych.

Materiały tapicerskie

Dysponujemy materiałami tapicerskimi obiciowymi odpowiednimi do autokarów i busów, m.in. poliestrowymi, wełnianymi i welurowymi. Mamy tkaniny o właściwościach ognioodpornych oraz szeroki wybór skór. Wśród materiałów do mebli możemy zaproponować m.in. floki, plusze, plecionki, altary, żakardy oraz tkaniny podbiciowe, m.in. filc i wilgofil, wykorzystywany do oprawy tyłów ścian mebli. Sprzedajemy materiały wodoodporne, przeznaczone dla alergików, antybakteryjne, łatwo zmywalne i trudnopalne.

Artykuły tapicerskie

Oprócz tkanin w naszym sklepie można zakupić wszystkie niezbędne artykuły tapicerskie. Oferujemy mocne kleje, zszywki, nici, szpilki tapicerskie, gumy, rzepy, suwaki oraz wiele więcej. Mamy elementy ozdobne, takie jak guziki tapicerskie, taśmy i sznury. Sprzedajemy też owatę i innego rodzaju wypełniacze, formatki sprężynowe i kółka meblowe. W przygotowanej ofercie dostępne są także gąbki i pianki tapicerskie o różnych grubościach, które wykorzystujemy m.in. do wykonywania zabudowy pojazdów

Pianka tapicerska

Przygotowaliśmy szeroki asortyment różnego rodzaju pianek tapicerskich, m.in. T18, T20, T25, T30 i HR. Oferowane produkty różnią się przede wszystkim gęstością, a co za tym idzie właściwościami i zastosowaniem. Mamy pianki lekkie, używane do zagłówków i boków mebli, o średniej gęstości, przeznaczone do siedzisk foteli, krzeseł i kanap oraz twardsze, które wykorzystujemy do produkcji puf i foteli samochodowych. Korzystamy również z pianek o strukturze przepuszczającej powietrze, która jest odporna na działanie i rozwój drobnoustrojów oraz wahania temperatur. Przy realizacji indywidualnego zamówienia chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniej pianki tapicerskiej, aby mebel w pełni spełniał Twoje oczekiwania, a jednocześnie służył Ci przez długie lata.

  • Akcesoria tapicerskie

  • Akcesoria tapicerskie