AB Baster

tel: 531 474 754

O firmie

Strona główna » O firmie

Tapicerka meblowa oraz samochodowa

Jesteśmy prężnie działającą firmą na rynku polskim oraz zagranicznym. Na początku zajmowaliśmy się tapicerką meblową oraz samochodową, a następnie jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy fotele lotnicze, które na początku były modelowane ręcznie, a w dniu dzisiejszym powstają z odlewów piankowych.

tapicerstwo

Nasza firma od wielu lat profesjonalnie zajmuje się tapicerstwem samochodowym i meblowym. Do naszych głównych zadań należy zabudowa autobusów, busów, aut i innych, nawet tych najbardziej nietypowych pojazdów. W przypadku odbudowy mebli, podejmujemy się każdych zadań – począwszy od najmniejszych zleceń na wymianę zniszczonej tkaniny, aż po wymianę materiałów w restauracjach, pubach i innych miejscach, skupiających dużą ilość wyposażenia, przeznaczonego do renowacji.

Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie. Jako doświadczony tapicer meblowy i samochodowy, posiadamy własną odpowiednio dostosowaną pracownię, w której znajdują się najwyższej jakości różnorodne materiały tapicerskie: tkaniny samochodowe, do naprawy mebli i niezbędne specjalistyczne akcesoria, takie jak: pianki, kleje, zszywki, nici, gumy, czy suwaki.

Wszystkie działania renowacyjne, wykonywane są przez doświadczonym i odpowiednio wyszkolonych pracowników.

Proponowana przez naszą firmę zabudowa busów, autobusów objęta jest homologacją.

Zabudowy brygadowe
Zabudowy autobusów
Obicie wewnętrzne
tapicerstwo
Zabudowy autobusów
Zabudowy brygadowe