AB Baster

tel: 531 474 754

Zabudowy pojazdów

Strona główna » Zabudowy pojazdów

Głównym filarem naszej działalności jest przeprowadzanie zabudowy pojazdów. Wykonujemy zabudowy samochodów fabrycznie nowych, jak i używanych. Sięgamy po wysokogatunkowe materiały, dbamy o solidne wykonanie oraz precyzyjnie wykańczamy każdy detal. Wnętrza zabezpieczamy z wykorzystaniem między innymi sklejek antypoślizgowych oraz mat ocieplających. Realizujemy zamówienia na zabudowę samochodów osobowych, dostawczych, busów i autobusów oraz nietypowe zlecenia związane z odnową wnętrz łodzi i samolotów. Podjęliśmy współpracę z wieloma salonami na terenie całej Polski, między innymi z takimi firmami, jak: Mercedes, Iveco, Fiat, Peugeot i Citroen.

Zabudowa samochodów

Zabudowa samochodów ma na celu dostosowanie ich do wymagań konkretnego użytkownika, charakteru prowadzonego biznesu czy rodzaju przewożonego zazwyczaj towaru. Efektem skorzystania z tego typu usługi jest zwiększenie funkcjonalności pojazdu oraz jego walorów estetycznych. Oferujemy m.in. wykonanie zabudowy kurierskiej, ze sklejki, brygadowej, która zwiększa możliwości przewozowe busa. Realizujemy zlecenia na zabudowy specjalne, np. dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, zajmujemy się także tapicerką samochodową. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby zainteresowane wykonaniem zabudowy w jednym pojeździe, jak i firmy chcące zaadaptować wnętrza aut z floty samochodowej.

Zabudowy samochodów dostawczych

Oferujemy zabudowy samochodów dostawczych, przystosowując wnętrze według indywidualnych potrzeb. Wykonujemy kompleksową przebudowę przestrzeni ładunkowej, tworząc warunki ułatwiające organizację i utrzymanie porządku. Odpowiednio przemyślana i zrealizowana zabudowa samochodu dostawczego w efekcie zapewnia łatwiejszą pracę oraz ochronę przewożonych przedmiotów, zwiększając ich żywotność. Stosujemy solidne konstrukcje, dostosowane nawet do najcięższych ładunków.

Homologacja pojazdów

Homologacja pojazdów to proces polegający na wykonaniu szeregu badań technicznych, w celu sprawdzenia zgodności auta z aktualnymi wymogami danej kategorii pojazdu. Na jej podstawie samochód zostaje dopuszczony (lub wycofany) do ruchu drogowego. Procedura ta jest wymagana do rejestracji nowego samochodu oraz po przeprowadzeniu różnego rodzaju zmian konstrukcyjnych w pojeździe. Zapewniamy homologację pojazdów różnego typu i różnych marek, przyznaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Każdy zabudowany przez nas pojazd otrzymuje świadectwo homologacji.