Akcesoria tapicerskie

Akcesoria tapicerskie

Sklep tapicerski

Poza szerokim zakresem usług, nasza działalność obejmuje także sprzedaż artykułów tapicerskich. Prowadzimy sklep tapicerski z szeroką ofertą materiałów i akcesoriów, niezbędnych do wykonywania renowacji – od tkanin, poprzez gąbki tapicerskie, aż po nici, kleje czy zszywki. Ciężko pracujemy, by oferta naszego sklepu była odpowiedzią na wszelkie potrzeby i oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów to nasza największa motywacja, dlatego sięgamy jedynie po te produkty, które spełniają najwyższe normy. Jednocześnie, gwarantujemy wysoką jakość w przystępnych cenach!

Tkaniny tapicerskie

Wysokiej jakości tkanina tapicerska to podstawa do udanej renowacji. Dostępne w naszej ofercie materiały to gwarancja najwyższej jakości. Stworzyliśmy zróżnicowany asortyment tkanin samochodowych i meblowych. Posiadamy również ponadczasowe skóry naturalne i ekologiczne. Jeśli jednak pomimo rozbudowanego asortymentu na stanie naszego sklepu tapicerskiego nie ma poszukiwanej tkaniny – poinformuj nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, by ją sprowadzić na specjalne zamówienie.

Szeroki wybór artykułów tapicerskich

Sklep tapicerski to nie tylko tkaniny. W swojej ofercie posiadamy również wszystkie akcesoria niezbędne do tapicerowania. Oferujemy mocne kleje, zszywki, nici, taśmy, gumy, rzepy, suwaki oraz wiele, wiele więcej. Dostępne są również gąbki i pianki tapicerskie w różnych grubościach.

  • Akcesoria tapicerskie

  • Akcesoria tapicerskie