Tapicerstwo

tapicer

Tapicer

Jeśli szukasz firmy, która odświeży wygląd mebli wypoczynkowych czy foteli samochodowych – Baster jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Od początku prowadzenia działalności zajmujemy się tapicerką meblową i samochodową. Jako tapicer z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zagwarantować realizację usług na najwyższym poziomie. Posiadana wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz własna pracownia umożliwiają nam podejmowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jesteśmy zdania, że siła tkwi w szczegółach, dlatego dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Wszystkie meble zabieramy do swojej siedziby w Krakowie, gdzie dokonujemy wszelkich renowacji.

Tapicerstwo samochodowe

Tapicerstwo samochodowe to nasza specjalność. Jeśli fotele w Twoim aucie mają lata świetności już dawno za sobą lub chcesz zmienić ich wygląd – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Oferujemy wymianę oraz naprawę tapicerki samochodowej. Wiemy, jak istotna jest jakość, dlatego dbamy, by wykonane obicie było nie tylko estetyczne, ale również – a właściwie przede wszystkim – wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów tapicerskich, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nowa tapicerka samochodowa utrzyma swój pierwotny stan przez długi czas.

Tapicer meblowy

Meble, które są widocznie nadszarpnięte zębem czasu i skutecznie psują całą aranżację nie muszą być zamienione nowymi modelami. Doświadczony tapicer meblowy sprawi, że zyskają nowe życie! Oferujemy odbudowę zarówno pojedynczych mebli, jak i całych kompletów. Niezależnie od tego, czy to wymiana zniszczonej tkaniny na fotelu, czy kompleksowa wymiana materiałów w lokalach użytkowych skupiających dużą ilość wyposażenia – podejmiemy się każdego zlecenia. Ponadto, wykonujemy również meble na zamówienie. Realizujemy zamówienia od podstaw oraz działamy na podstawie mebli już istniejących.
Każdy mebel jest unikalny, wymaga innego podejścia, innych rozwiązań, dostosowania do upodobań klienta. Z uwagi na duże zróżnicowanie cennik tapicerki samochodowej oraz meblowej ustalany jest indywidualnie, przy każdym zleceniu.

  • tapicerka meblowa

  • tapicerka meblowa