Zabudowy pojazdów

zabudowa pojazdow

Naszym głównym filarem działalności są zabudowy pojazdów. Wykonujemy zabudowy samochodów fabrycznie nowych, jak i używanych. Sięgamy po wysokogatunkowe materiały, dbamy o solidne wykonanie oraz precyzyjnie wykańczamy każdy detal. Wnętrza zabezpieczamy z wykorzystaniem między innymi sklejek antypoślizgowych oraz mat ocieplających. Ponadto, zajmujemy się także tapicerką samochodową. Podjęliśmy współpracę z wieloma salonami na terenie całej Polski, między innymi z takimi firmami, jak: Mercedes, Iveco, Fiat, Peugeot, Citroen.

Zabudowy samochodów dostawczych

Oferujemy zabudowy samochodów dostawczych, przystosowując wnętrze według indywidualnych potrzeb. Wykonamy kompleksową przebudowę przestrzeni ładunkowej, tworząc warunki ułatwiające organizację i utrzymanie porządku. Odpowiednio przemyślana i zrealizowana zabudowa samochodu dostawczego w efekcie zapewnia łatwiejszą pracę oraz ochronę przewożonych przedmiotów, zwiększając ich żywotność. Stosujemy solidne konstrukcje, dostosowane nawet do najcięższych ładunków.

Zabudowy busów i autobusów

Przystosowujemy również wnętrza pojazdów przeznaczonych pod przewóz osobowy. W zakres naszej oferty wchodzi zabudowa busów i zabudowa autobusów. Wykonujemy różne konfiguracje, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Najczęściej, w przypadku zabudowy busów stosujemy układ 6 lub 9 osobowy, natomiast w przypadku zabudowy autobusów – 19 osobowy. Podejmujemy się zleceń na przystosowanie pojazdu klienta, ale także oferujemy sprzedaż kompletnego busa czy autobusu, przystosowanego do ruchu drogowego.

Homologacja pojazdów

Każdy, zabudowany przez nas pojazd posiada homologację. Homologacja pojazdów to proces polegający na wykonaniu szeregu badań technicznych, w celu sprawdzenia jego zgodności z aktualnymi wymogami. Na tej podstawie samochód zostaje dopuszczony (lub wycofany) do ruchu drogowego. Zapewniamy homologację pojazdów różnego typu i różnych marek, przyznaną przez Ministerstwo Infrastruktury.
Sprawdź nasze referencje